دکتر غلامحسین حیدری تفرشی

وب سایت شخصی دکتر غلامحسین حیدری تفرشی

     
به نام آفرینشگر زیبایی ها
کتاب و کتابخانه بوستان دانشمندان است .   (علی علیه السلام) 

13930629000666_PhotoL

 

با اهدای سلام و ادای احترام

مدیریت جهادی نه یک ارزش شعاری زودگذر، که یک فرهنگ ماندگار اثرگذار است. ما برای ماندگار شدن اندیشه مدیریت جهادی باید در هر صبح و شام و در هر زمان و مکان بکوشیم تا در کنار همه آموزش ها و آموزه های دینی،علمی و پژوهشی با تکرار نام و یاد آن از باورهای بارور آن، فرهنگ بسازیم.

  یک مدیریت برآمده از باورهای اصیل جامعه خود باید بر ارزش های اصیل فرهنگی و دینی مردم خود پای بفشارد و نسل فردا را وفادار به آن ها بپرورد.

پویش هر راه ناهموار و کوشش در پیش روی به سوی هدف های دشوار ، جز با شناخت فراز و نشیب های راه و جالش های گاه و بی گاه ممکن نیست. مدیرانی می توانند راه های نرفته و سنگلاخ های نکوفته را با کامیابی بپیمایند که پیش از گام نهادن در راه ، زیر و بم، بیش و کم ، و نوش و الم راه را شناسایی کنند، و آن گاه با روحیه ای جهادی صعود به قلل رفیع رفعت و نیل به اهداف مدیریت را بیاغازند.

  به منظور تماشای سیمای زیبای مدیریت در قاب جهاد دفتری گشودیم و راه هایی را در وادی واژه ها پیمودیم. با قلمی نه توانمند، بل که آرزومند کوشیدیم تصویری از جهادرا به تصویر کشیم و در قاب بی نقاب آن ، چهره مدیریت را به تماشا بنشینیم.

  این وجیزه کوچک، ره آوردی اندک از این رهنوردی پژوهشگرانه است. افتخار دارم ضمن تقدیم یک نسخه از آن خدمت حضرت عالی ، نقدهای سازنده و رهنمودهای ارزنده شما را چشم در راه باشم.

در کسب رضای حق موفق باشید

   دکتر غلام حسین حیدری

 

 

 

موضوعات: کتاب ها

۳ ديدگاه تا بحال.

  1. ahad گفت:

    از کجا می شود این کتاب را تهیه کرد؟
    همه کتابفروشی های خیابان انقلاب و حتی از ناشر هم پرسیدم هیچ کس از انتشار چنین کتابی خبر نداشت. اگر آدرس خاصی هست لطفا اطلاع دهید که برای پایان نامه ام آن را لازم دارم

  2. ممنونم بابت مطالب مفیدی که قرار میدید!

ديدگاه خود را بيان کنيد